BANKY A POIS?OVNE, REALITKY

Banky

Banky sú zvy?ajne otvorené od  9.00 to 17.00 pondelok a? piatok.
ATMs (Automatic Teller Machines) - BANKOMATY sú zvy?ajne v budovách bánk, hlavných uliciach, nákupných centrách, hoteloch at??  Ak ste zahrani?ný turista va?a banková karta musí ma? medzinárodnú zna?ku  CIRRUS, PLUS alebo STAR Interlink ?i Maestro POS.
V niektorých od?ahlých polohách na vidieku mô?ete ma? problem nájs? bankomat a navy?e tam mô?e by? problem aj s pou?ívaním kreditnej karty ? najmä ak pôjde o malé súkromné obchodíky. 

Pois?ovne:
AAMI www.aami.com.au  

Allianz Australia www.mmicentre.com.au
AXA
Australia www.axa.com.au
FAI www.fai.com.au
RACV www.racv.com.au

Finan?né in?titúcie:

Advance Bank www.advance.com.au part of St.George bank
ANZ Bank www.anz.com/default.asp
Arab Bank www.arabbank.com.au/default.asp
Bankwest www.bankwest.com.au/
Bank of Melbourne & Westpac www.bankmelb.com.au
Bank of
Queensland www.boq.com.au
Bankstown
City Credit Union www.bccu.com.au
Bendigo Bank
www.bendigobank.com.au
Citibank  www.citigroup.com.au/
Commonwealth Bank of
Australia www.commbank.com.au
Community First Credit Union www.communityfirst.com.au/index.htm
Colonial State Bank    
www.colonialfirststate.com.au/misc/disclaimer.asp?sPageHeading=Dsc&site=
Comtax Credit Union www.comtax.com.au
Credit Union
Australia Ltd. www.cua.com.au
Encompass Credit Union www.encompasscu.com.au
Hospitals Credit Union
http://www.somb.com.au/
HSBC www.hsbc.com.au/
Illawarra Credit Union
www.cu.com.au/index.html
IMB 

ING www.ing.com.au
Macquarie Bank  www.macquarie.com.au/au/index.html

National Australia Bank www.nab.com.au
Suncorp  www.suncorp.com.au/suncorp/banking/personal/term_deposits.html
St. George Bank
www.stgeorge.com.au

Sydney credit union  www.sydneycu.com.au
Westpac Banking Corporation
www.westpac.com.au/internet/publish.nsf/Content/PB+HomePage

 

Hypotekárne úvery:
Poskytujú ich v?etky banky a navy?e nasledujúce finan?né in?titúcie:
Aussie Home Loans www.eaussie.com.au/
Austral Credit Union Ltd www.australcu.com/
AussieMutual www.aussiemutual.com.au/
Australian Professional Mortgage Brokers www.aussiebestloans.com.au
BMC Mortgage Corp www.bmcloans.com.au/
Creative Mortgages www.creativemortgages.com.au/
Delany Financial www.delanyfinancial.com/
EasyChoice Home Loans www.homeone.com.au/hobart/business/3541/
Economy Home Loans  www.economyhomeloans.com.au/default.html
ELC - Electronic Loan Company www.electronicloan.com.au/
Emortgage www.emortgage.com.au/
Gateway Credit Union www.gatewaycu.com.au/
Homeloans Ltd www.homeloans.com.au/
HomePath www.homepath.com.au/
HomeSide Lending 203.57.241.171/
Iden Loan Services www.iden.com.au/
Image Finance www.imagefinancial.com.au/
Intech Credit Union Limited www.intechcu.com.au/?flashver=7
Maxis Loans www.maxisloans.com.au/
Members Equity Bank www.membersequity.com.au/
Meridian Mortgage www.meridianmortgage.com.au/
Morgan Brooks DIRECT www.morganbrooks.com.au/
Rams Home Loans www.rams.com.au
Mortgage House www.mortgagehouse.com.au/
Virgin Money virginmoney.com.au/money/
Trustar Mortgage www.trustar.com.au/
Wizard Home Loans www.wizard.com.au/homeloans/default.aspx
Loan
Australia  www.loanaustralia.com.au/?gclid=CJPs1dyL_YgCFQkfYAodWkKBAA

Realitné kancelárie:
Domain

AgentsPages - Homepages for real estate agents

Realitné organizácie a in?titúty:
Real Estate Institute of New South Wales 

Real Estate Institute of South Australia
Real Estate Institute of Victoria
Real Estate Institute of Queensland




 


|Colné informácie| |Telefón v Austrálii| |Po?ta do ?eska| |Po?ta na Slovensko| |Banky,pois?ovne,realitky| |Doprava v Austrálii| |Pres?ahovanie do Austrálie| |Právne informácie| |Ako usporit| |?tudenti - ?tatistika| |Nazad na hlavnú stránku| |external| |external| |external| |Hlavná stránka|